EnergoMechanik – lokomotywy, zasuwy, divertery

Szukaj
Close this search box.

Gięcie i wypalanie blach

Gięcie blach

Świadczymy usługi gięcia blach na prasie krawędziowej o nacisku 250 ton sterowanej numerycznie. Wykonujemy gięcie elementów ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz innych stopów zależnie od długości gięcia (max 3000 mm) z zakresu grubości 0,1 do 12 mm. Gięcie elementów ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz innych stopów zależnie od długości gięcia (max 3000 mm) z zakresu grubości 0 do 12 mm.

Wypalanie blach

Usługa cięcia plazmowego w technologii HiFocus stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz stopów aluminium z zakresu grubości 2-30 mm ( w zależności od materiału), wymiar stołu 200x6000mm. Technologia cięcia plazmowego HiFocus pozwala na uzyskanie jakości palenia zbliżonej do cięcia laserowego a ukosowanie krawędzi elementu wynosi 3-5°.

Dzięki maszynie sterowanej numerycznie, zapewniającej doskonałą jakość i powtarzalność elementów, również z ukosowaniem krawędzi i śrutowaniem.

Wykonujemy usługi cięcia palnikiem propanowym stali konstrukcyjnej o zawartości węgla do 0,3 % z zakresu grubości od 6 do 100 mm.
Stosujemy palnik tlenowy oraz plazmowy w zależności od grubości i gatunku blachy.